شرکت چای احمد که دفتر مرکزی آن در کشور انگستان واقع است یک کسب و کار خانوادگی ست که حاصل چهار نسل تجربه در تولید چای و تخصص در تشخیص طعم چای را گرد هم آورده است. هدف از تأسیس شرکت چای احمد تلاش برای تولید با کیفیت ترین انواع چای و حفظ رضایت مصرف کنندگان می باشد. تنوع محصولات چای احمد در تولید چای سیاه ساده و معطر،تی بگ و چای سبز مطابق با استانداردهای جهانی، و ملی تداوم بخش موفقیت این شرکت بین المللی تا به امروز بوده است. تلاش ما همواره انتخاب معتبر ترین مزارع چای و تهیه بهترین ترکیب با حفظ کیفیت اعم از طعم ، عطر ، رنگ و نوع بسته بندی بوده است. محصولات شرکت چای احمد در حال حاضر در 8 کشور تولید و در40 کشور توزیع می شوند.محصولات چای احمد، چای مورد علاقه در بیش از 70 کشور جهان می باشد.

تصویر کارخانه چای احمد ایران – شهرک صنعتی هشتگرد


شرکت چای احمد تهران جهت دستیابی به یک چای باکیفیت و منحصربه فرد فعالیت خود را بصورت تخصصی آغاز نمود تا به امروز با تولید تنوع محصولات باکیفیت ، در روح و قلب زندگی روزمره صرف کنندگان تاثیرگذار بوده است.کارخانه چای احمد ایران در سال 1386بمنظور تولید،بسته بندی و توزیع محصولات چای احمد افتتاح شد.

شرکت چای احمد،چای را از مزارع معتبر کشور های هندوستان،سریلانکا،کنیا و چین خریداری نموده و پس از تولید بهترین نوع ترکیب چای ، آن را بسته بندی و به دست دوستداران چای می رساند.

تنوع محصولات چای احمد