/*

چای عطری

چای عطری

چای معطر ممتاز

چای معطر ممتاز

چای معطر ممتاز احمد (آروماتیک ارل گری) منتخبى است از بهترین چای سیلان و چند کشور دیگر با عطر دلپذیر برگاموت (ترنج). برگاموت میوه اى از خانواده مرکبات است که عطر بسیار دلپذیرى دارد. جالب است بدانید که نام ارل گری برگرفته شده از نام نخست وزیر انگلستان در دهه ۱۸۳۰ میباشد که به چای با عطر برگاموت علاقه وافری داشت و ترکیب چای با این عطر به نام او معروف گردید . بهتر است این چای را در ظروف در بستـــه نگهــداری کنید تا عطر آن به خوبی حفظ .زمان دم کشیدن ۵ تا ۷دقیقه.

پاکتی    تی بگ

چای معطر مخصوص

چای معطر مخصوص

چای معطر مخصوص احمد ترکیبى است از بهترین انواع چای سیلان و مقداری چای مرغوب هندوستان با عطر دلپذیر برگاموت (ترنج). این چای بدلیل داشتن عطر ، رنگ و طعم مناسب از شهرت و محبوبیت خاصی برخوردار است . بهتر است این چای را در ظروف در بسته نگهداری کنید تا عطر آن بخوبی حفظ شود. زمان دم کشیدن ۵ تا ۷دقیقه.

پاکتی    تی بگ

چای هل

چای هل

متخصصان ما در چای احمد با گزینش منحصر به فرد و کارشناسی شده ای از انواع چای سیاه و افزودن مقدار خاصى اسانس هل به آن یک چاى لذت بخش و اصیل شرقى را به مشتریان خود تقدیم میکند. هل یکی از باارزش ترین و کهن ترین ادویه های شرقی است که از طریق تاجران راه ابریشم در دسترس سایر ساکنین جهان قرار گرفت. بهتر است این چای را در ظروف در بسته نگهداری کنید تا عطر آن بخوبی حفظ شود.زمان دم کشیدن ۵ تا ۷دقیقه.

پاکتی    تی بگ

چای رویال معطر

چای رویال معطر

چای رویال معطر ترکیبی است خوش طعم و موزون از چای دارجلینگ آسام از مناطق شمالی هندوستان و نیز چای سیلان ، که با عطر ملایم و دلپذیر ارل گری مطبوع تر شده است. این چای به دلیل عطر ملایم و طعم دلپذیر دارجیلینگ ترکیب بسیار مناسبی است برای مجالس و میهمانی هاى شما. زمان دم کشیدن ۵ تا ۷دقیقه.

پاکتی

چای ویکتورین

چای ویکتورین

گزیده ای از بهترین چای های هندوستان ، سیلان و کشورهای دیگر با رنگ عالی و عطر دلپذیر ارل گری. برای داشتن یک فنجان چای خوش رنگ با طعم مناسب و عطر کافی از چای ویکتورین استفاده کنید.زمان دم کشیدن ۵ تا ۷دقیقه.

پاکتی

*/