فرآیند تهیه چای

زندگی و سفر بوته چای از سطح مزرعه تا مرحله دم کشیدن آن به سه عامل مهم بستگی دارد: – مشارکت – مراقبت – مهارت

Heating the Water مشارکت هر اندازه سراشیبی كوه تندتر باشد،كیفیت چای بالاتر است كیفیت چای در راستای فرآیند رشد به عوامل متفاوتی بستگی دارد كه عبارتند از : نهال بذری ، خاك و آب و هوای منطقه رشد ، مراقبتی كه از آن می شود و زمان درو.
ما برای چندین دهه با بسیاری از مزارع چای مشاركت داشته ایم تا به شناخت عمیقی از خصوصیات چای و بینش وسیعی نسبت به روش های به كار گرفته شده توسط آنها دست یابیم. تعهد ما به چنین مشاركت نزدیكی، در طول سالیان متمادی باعث شده تا شرکت چای احمد در جهت رشد کیفیت محصولات خود سرمایه گذاری کند.
Heating the Water مراقبت در هر قدم ازسفر چای از زمان کشت تا رسیدن به فنجان، آن را امتحان می کنیم حفظ و نگهداری کیفیت چای از زمان برداشت تا زمان مصرف آن نیاز به مراقبت های ویژه ای دارد که می بایست در هر مرحله تحت کنترل دقیق باشد. در این راه ما تنها به رعایت اصول فرایند تولید، حمل و نقل و تسهیلات انبارداری چای اکتفا نمی کنیم، بلکه چای در هر مرحله مورد کنترل و آزمایش قرار می گیرد.
ما جزو اولین پیشگامان در زمینه بسته بندی بدون هوا (وکیوم) به منظور حفظ کیفیت چای می باشیم. در حال حاضر بیش از 65% چای ما با این روش حفظ و نگهداری می شود که این میزان بیشتر از هر شرکت چای در مقیاس ماست.
این سرمایه گذاری تنها یك نمونه كوچك از تلاش گسترده ما برای بوجود آوردن یك فنجان چای با كیفیت عالی است تا شما از نوشیدن آن لذت ببرید.
Heating the Water مهارت آن چای را که شایسته نوشیدن در منزل خود ماست به شما عرضه می نماییم لذتی که شما از نوشیدن یک فنجان چای می برید حاصل مهارت چشایی و انتخاب دقیقی است که کارشناسان ما برای تولید و رسیدن به مطلوبترین کیفیت ازلحاظ طعم، رنگ و رایحه استثنایی بکار می برند.
« چایی را که شایـسته نوشیدن در منزل خود ماست، به شمـا عرضه می نماییم» ، این جمله نشان دهنده تعهد مدیرعامل چای احمد به حفظ کیفیت محصولات است.
دراین راستا کارشناسان ماهر و با تجربه ما، برای حفظ کیفیت و رعایت استانداردها، چای را بطور مستمر از مرحله کشت تا زمان دم کشیدن به دقت مورد بررسی قرار می دهند تا اطمینان حاصل نمایند، تنها محصولی با بالاترین کیفیت که شایسته مصرف کنندگان چای احمد است در معرض فروش و مصرف قرارگیرد.


طراحی سایت : رسانه گستر © 2002 - 2020